Loading...

Záhradné boxy Biohort

Praktickou alternatívou na uskladnenie polstrovania alebo častí nábytku sú záhradné...

http://www.ratanovynabytok.sk/images/clanky/16/zahradne-boxy-biohort-16.jpeg

Záhradné boxy Biohort

Praktickou alternatívou na uskladnenie polstrovania alebo častí nábytku sú záhradné boxy Biohort. Ide o precízne spracované príslušenstvo, ktoré vďaka kompletnému návrhu a výrobe v Rakúsku kvalitou prevyšuje očakávania. Ak chcete, aby o váš ratanový nábytok bolo postarané čo najlepšie, práve boxy Biohort sú odpoveďou na tento problém.

 

Dlhoročné skúsenosti

Biohort Casanova - exterio.skFirma Biohort pôsobí na trhu záhradného príslušenstva už viac ako 20 rokov. Filozofiou spoločnosti je, aby ich výrobky ponúkali čo najlepšiu kvalitu, funkčnosť a bezpečnosť. Špecialitou firmy Biohort sú záhradné boxy. Zákazníci pri nich oceňujú okrem kvalitatívnych vlastností najmä to, že nevyžadujú žiadnu údržbu. Testovanie ukázalo, že tieto záhradné boxy sa osvedčili už počas viac ako 30-ročnej služby.

 

Moderné a spoľahlivé riešenia

Poskytujú moderné a spoľahlivé riešenia aj bez použitia betónu či nutnosti pevného podložia. Sú ideálne pre nerovné povrchy a svahy. Pri ich umiestnení sa vyhnete akýmkoľvek stavebným prácam a neporiadku. Boxy Biohort sú optimálne vyvážené a zabezpečené aj proti silným búrkam. Vo výrobnom procese týchto výrobkov sú použité iba kvalitné materiály od západných dodávateľov. Vďaka tomu firma ponúka 20-ročnú záruku proti korózii pri všetkých produktoch bez výnimky.

 

Široká škála príslušenstva

Záhradné boxy Biohort je okrem toho, vďaka voliteľnému príslušenstvu, možné rozširovať do nekonečna. Sú spoľahlivé, vodotesné a uzamykateľné. Samozrejmosťou je vynikajúca kvalita a presnosť spracovania. Sofistikovaný dizajn a náročné štandardy počas výroby tak vytvárajú záhradné boxy Biohort, ktoré vám poskytnú desiatky rokov spokojnosti a postarajú sa o váš ratanový nábytok tým najlepším spôsobom.

 

Bohatý výber záhradných boxov a príslušenstva nájdete na www.exterio.sk