Loading...

Rohové ratanové sedacie a stolové súpravy

Umelý ratanový nábytok má oproti iným druhom nábytku mnoho výhod....

http://www.ratanovynabytok.sk/images/clanky/5/rohove-ratanove-sedacie-a-stolove-supravy-5.jpeg

Rohové ratanové sedacie a stolové súpravy

Umelý ratanový nábytok má oproti iným druhom nábytku mnoho výhod. Je odolný voči vonkajším vplyvom a mimoriadne pohodlný. Dôkazom sú aj rohové ratanové sedacie a stolové súpravy, ktoré dodajú vašej záhrade ten správny šmrnc.

 

Kvalitná konštrukcia a veľkorysé prevedenie

Rohové ratanové sedacie súpravy - exterio.sk 4SO KingstonV prípade rohových sedacích či stolových súprav, sa nemusíte obávať ani väčšej návštevy. Sú dostatočne veľkorysé a bez problémov na ne usadíte aj veľký počet ľudí. O pevnosť rohových ratanových sedacích súprav sa stará zváraná hliníková konštrukcia, ktorá ponúka výborné vlastnosti a dobre odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a času. Takáto konštrukcia je pevná, pritom ľahká a hliník jej dodáva na atraktivite. Umelý ratan je tiež veľmi flexibilný, pohodlný a všestranný. Žiaden iný nábytok totiž nevyzerá rovnako vkusne vonku ako aj vo vnútri.

 

Nadčasový dizajn

Výhodou je tiež bohatý výber ratanových sedacích súprav, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Dôkazom je nestarnúca rohová sedacia súprava 4 Seasons Outdoor Kingston, ktorá ulahodí oku a pridá aj spoľahlivé praktické vlastnosti. Ideálnou kombináciou pohodlia sú rohové ratanové stolové súpravy, ktoré elegantne kombinujú pohodlie sedacej a stolovej súpravy, ako napríklad nadčasová rohová stolová súprava San Marino Corner. Táto kombinácia zvládne pokryť návštevu mnohých známych, s ktorými si môžete užiť bezstarostnú grilovačku na vašej záhrade.

 

Ratanový nábytok môžete tiež štylizovať podľa vlastného uváženia, s využitím rôzneho príslušenstva, vankúšov, dečiek či poťahov. Flexibilita materiálu a pevnosť umelého ratanu, ktorý sa nedá len tak ľahko poškodiť, predurčuje rohové ratanové sedacie a stolové súpravy k použitiu na každej záhrade. Na výber máte z mnohých modelov a variantov, ktoré si viete vkusným príslušenostvom doladiť presne podľa svojho gusta. 

 

Bohatý výber rohových a aj klasických sedacích súprav nájdete na www.exterio.sk

Alebo si vyberiete radšej rohovú stolovú súpravu?